Šypsena ir jos priežiūra

Šypsena ir jos priežiūra

Šypsena. Balta. Balta.

Dažnai girdime, kad produktai kaip: kava ar raudonas vynas kenkia dantų baltumui. Tačiau nedaugelis iš mūsų žino, kokie natūralūs produktai gali padėti išlaikyti akinančią šypseną. Štai trys produktai, kurie padės išlaikyti baltus dantis:

1. Braškės

Sklinda istorijos, kad braškės padeda balinant dantis. Daugelis žmonių tai išbando ir teigia, kad šypsena tampa tikrai baltesne. Kiti nėra tokie kantrūs ir po pirmo bandymo daugiau nebesiryžta balinti dantis braškėmis. Kodėl braškės tokios ypatingos? Paprasta. Braškėse yra randama “malic” rūgštis, kuri pasižymi dantų balinimo savybėmis. Jums reikės:

1. Sutrinti kelias prinokusias braškes ir jas sumaišyti su trupučiu sodos vandeniu

2. Šią pačių pasidarytą braškių pastą užtepkite ant dantų šepetėlio ir sukamaisiais judesiais valykite dantis pusantros minutės

3. Išsivalius dantis, dar kelias minutes burnoje laikykite šią pastą

4. Gerai išskalaukite 

5. Pasirinktinai dar kartą išsiplaukite dantis įprastu būdu

Šį ritualą rekomenduojama kartoti vieną arba du kartus per mėnesį, o valgyti braškes galite į valias!

2. Obuoliai, morkos, apelsinai, ananasai

Braškių sezonas nesitęsia labai ilgai, todėl reikėtų žinoti, kad ir kiti vaisiai gali padėti išlaikyti Jūsų šypseną baltą. Obuoliai taip pat turi gerųjų rūgščių, kurios teigiamai veikia dantis. Obuolius tenka ilgai kramtyti, todėl vyksta tiesioginis, natūralus apnašų valymas. Valgant morkas, apelsinus ar ananasus išskiriama daugiau seilių. Seilės padeda ne tik sunaikinti blogas bakterijas, bet ir natūraliai valo dantis. Nepamirškite, kad per daug citrinų rūgšties gali būti kenksminga jūsų dantims. Todėl likite saikingi ir atsakingi!

3. Kalafiorai ir salierai

Šios daržovės ,lygiai taip pat kaip ir vaisiai minėti anksčiau, prisideda prie dantų baltumo. Kalafiorai ir salierai taip pat yra nekaloringi, bet maistingi. Valgydami žalias daržoves Jūs taip pat valote dantis ir Jūsų organizmas išskiria daugiau seilių, kurios natūraliai valo dantis.

Mūsų rekomendacija Jums! Visada valykite dantis su ekologiškais dantų šepetėliais. Jei po pietų ar po puodelio kavos neturite galimybės išsivalyti dantis, suvalgykite obuolį, kalafiorą ar apelsiną.

Nepamirškite, sekti mūsų facebook  instagram