Ekologiški produktai

Ekologiški produktai, kuriuos turėtų naudoti kiekvienas.

Ekologiški produktai - tai vienas tų teigiamų „trend’ų“, kurie prisideda prie gamtos tausojimo. Naujosios kartos vis labiau rūpinasi sveika gyvensena ir ekologija. Vis dažniau jaunimas užsikrečia pozityviomis madomis, kurios ne tik padeda gamtai, bet taip pat gerina žmogaus savijautą. Vis daugiau žmonių tampa vegetarais ar veganais. Kiti perka tik ekologiškus - BIO produktus.  Vienaip ar kitaip vis daugiau mūsų bando prisidėti prie tikslingo ir ekologiško gyvenimo.

Šiame blog post’e mes Jums pristatysime, kokie trys kasdieniai ekologiški produktai padės prisidėti prie ekologiško gyvenimo būdo:

Popieriniai maišeliai

Daugelis iš mūsų žino šią situaciją. Sekmadienis- reikia apsipirkti nueini į parduotuvę ir prie kasos supranti, kad ir vėl pamiršai pasiimti daugkartinį maišelį, todėl ir vėl nusiperki papildomą plastikinį maišelį. Ir taip kas kartą. Jei visada yra galimybė - rinkitės popierinius maišelius, o geriausiai, neužmirškite pasiimti daugkartinio naudojimo maišelio. Jei turite ar atstovaujate kokiai nors parduotuvei, visada stenkitės pasiūlyti popierinius, o ne plastikinius maišelius. Vien per metus yra išmetama apie 1 trilijonas plastikinių maišelių. Todėl tobulinkite savo teigiamus įpročius ir prieš dėdami bananus ar pomidorus į plastikinį maišelį pagalvokite ,ar tai tikrai verta. O popierinių maišelių visada galite įsigyti čia

Ekologiški, 100% perdirbami daugiakartiniai puodeliai

Visi mėgstame kavą ar arbatą išsinešimui. Bet ar kada pagalvojome ar tai ekologiška? Spėjama, kad per metus pasaulyje išmetama daugiau nei 14 mlrd. kavos ar arbatos puodelių, o Lietuvoje apie 40 mln. popierinių karšto gėrimo puodelių. Šiuos puodelius galėtume pakeisti daugkartiniais, 100% perdirbamais puodeliais. Tokius puodelius galite įsigyti elino internetinėje parduotuvėje. Jei esate kavinės savininkas, visada pasiūlykite klientams įsigyti daugkartinį puodelį, o kitais atvejais naudokite jau perdirbtus karšto gėrimo puodelius.

Šypsokitės, būkite laimingi ir nepamirškite mus sekti  facebook  instagram

Tarp ekologiškų produktų - dantų šepetėliai „Ryte ir vakare”

„Ryte ir vakare” dantų šepetėliai yra ekologiški, veganiški, šereliai pagaminti iš nailono be BPA (žmogaus sveikatai žalingo polikarbonato komponentų mišinio), todėl, pasirinkdami šiuos dantų šepetėlius. Jūs pasirūpinsite ne tik savo burnos higiena, bet tuo pačiu prisidėsite ir prie gamtos puoselėjimo. Ar  žinojote, kad vien JAV per metus išmetama daugiau nei 1 mlrd. plastikinių dantų šepetėlių? Todėl nustokite naudoti plastikinius dantų šepetėlius ir naudokite ekologiškus, 100% perdirbamus „Ryte ir vakare“ dantų šepetėlius.

Ekologiški produktai padeda prisidėti prie švaros ir pasaulio užterštumo mažinimo. Todėl suskubkite ir pradėkite laiku keisti savo bei savo vaikų įpročius.