Dantų šepetėliai ir kaita

Kadangi pagrindinė paslauga, kurią siūlo Ryte ir vakare yra dantų šepetėlių metinis abonementas, kurio metu kas 3 mėnesius gausite po naują šepetėlio, tai pirmasis blogo įrašas ir yra skirtas temai: reguliari dantų šepetėlio kaita.

Odontologai teigia, kad vienas iš paprasčiausių žingsnių, kurie padeda išlaikyti sveikus dantis, tai dantų šepetėlio reguliarus keitimas. Po 3 mėnesių sumažėja dantų šepetėlio veiksmingumas, ant šėrelio kaupiasi vis daugiau bakterijų ir apnašų, taigi tai trukdo optimaliai dantų priežiūrai.

Jei valant dantis labai spaudžiate dantų šepetuką, tai gali reikšti, kad Jums jį teks keisti dažniau nei kas 3 mėnesius. Jei pastebite, kad dantų šepetėlio šėreliai prarado formą, tai taip pat yra ženklas, jog senąjį šepetuką reikia pakeisti nauju.

Kai peršalote arba susirgote gripu, norint užtikrinti gerą dantų priežiūrą, dėrėtų pakeisti dantų šepetėlį. Bakterijos ir virusai gali gyventi Jūsų dantų šepetėlio šėrelyje ir tai padidina tikimybę, kad vėl užsikrėsiti, jei persirgę nepakeisite šepetuko. Jei serga Jūsų šeimos narys, užtikrinkite, kad dantų šepetėliai tarpusavyje nesiliestų. 

dantu sepeteliai sypsena