spalio 15, 2016

Klausimai

Kodėl „Ryte ir vakare“?

Tai nuolatinis įpročių ir įgūdžių tobulinimas, subalansuota dantų priežiūra. Ekologiški, 100% perdirbami dantų šepetėliai iš bambuko. Tau daugiau nebereikės rūpintis dantų šepetėliais – „Ryte ir vakare“ pasirūpins šiuo klausimu už Tave.

Kodėl nauji dantų šepetėliai kas 3 mėnesius?

Mes esame įsitikinę, kad naujas dantų šepetėlis, atkeliaujantis į Tavo namus kas tris mėnesius, padės pasiekti mūsų keliamą tikslą – optimalią dantų priežiūrą. „Ryte ir vakare“ dantų šepetėlį reguliariai keičiame nauju, tokiu būdu užtikrindami 100% bakterijoms ir dantenų ligoms atsparią burnos higieną bei spindinčią šypseną.

Kaip naudoti?

Užsisakius dantų šepetėlių paketą, kas 3 mėnesius savo pašto dėžutėje rasi naują dantų šepetėlį. Taip Tau priminsime, kad jau laikas atnaujinti seną dantų šepetėlį.

Kaip užsisakyti?

Mūsų el. parduotuvėje išsirink labiausiai patikusią dantų šepetėlio spalvą ar poreikius atitinkantį paketą. Tai padarius, paspausk „Į krepšelį“. Tada patikrink užsakymą, ar nieko nepamiršai, ir spausk „Apmokėti“. Tai padarius, el. paštu gausi patvirtinimą, o dantų šepetėliai jau bus pakeliui į Tavo namus!

Ar šie dantų šepetėliai tinkami vaikams?

Tikrai taip. Vaikiški „Ryte ir vakare“ dantų šepetėliai yra mažesni, minkštesni ir puikiai tinka vaikams nuo 3 metų. Tavo vaikai galės išsirinkti iš dviejų spalvų – mėlynos arba rožinės.

Kodėl iš bambuko?

Bambukas yra greičiausiai natūraliai atsinaujinantis augalas ir iš prigimties pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Tai užtikrina, kad Tavo šepetėlis netaps namais daugeliui bakterijų. Nepaisant to, rekomenduojame keisti dantų šepetėlius kas 3 mėnesius.

Ar „Ryte ir vakare“ turės daugiau dantų priežiūros priemonių?

Mes pasiruošę Tave nustebinti, todėl būkite tikri, kad ateityje mūsų dantų priežiūros asortimentas plėsis. Jei turi pasiūlymų, pageidavimų ar norėtum įvertinti mūsų produktą – rašyk mums į info@ryteirvakare.lt

Kada ir kaip galima nutraukti „Ryte ir vakare“ abonementą?

Abonementą gali nutraukti bet kuriuo metu! Po paskutinio pristatymo susisiek su mumis el. paštu ir mes viskuo pasirūpinsime.

Ar galima išbandyti dantų šepetėlį prieš užsisakant abonementą?

Žinoma. Jei nori išbandyti „Ryte ir vakare“ dantų šepetėlius, Tau reikia užsisakyti norimos spalvos dantų šepetėlį. Išbandžiusi ar išbandęs ir įsitikinusi ar įsitikinęs kokybe, bet kuriuo metu galėsi užsisakyti metinį abonementą.

Kodėl „Ryte ir vakare“ dantų šepetėliai vidutinio kietumo?

Didžioji dauguma žmonių valosi dantis arba su per daug kietu arba su per daug minkštu dantų šepetėliu. Dėl to „Ryte ir vakare“ šepetėlio kietumas yra pritaikytas optimaliai dantų priežiūrai, kad nebūtų pažeisti Tavo dantys ir dantenos.

Ar nutraukus abonementą bus grąžinta dalis sumokėtos sumos?

Atšaukus dantų šepetėlio abonementą, Tau bus grąžinta atitinkama sumokėtos sumos dalis.
Jei Tu abonementą atšauki po pirmojo dantų šepetėlio pristatymo – Tau bus grąžinta 75% mokėjimo sumos.
Jei Tu abonementą atšauki po antrojo dantų šepetėlio pristatymo – Tau bus grąžinta 50% mokėjimo sumos.
Jei Tu abonementą atšauki po trečiojo dantų šepetėlio pristatymo – Tau bus grąžinta 25% mokėjimo sumos.

Neradote atsakymo? Susisiekite su mumis!