5 priežastys šypsotis

5 priežastys kodėl reikia šypsotis

"Kartais džiaugsmas gali mums sukelti šypseną, bet kartais mūsų šypsena gali mums sukelti džiaugsmą." - Thich Nhat Hanh

Šypsena spinduliuoja gerą nuotaiką, suteikia žvalumo, grožio ir gali nuraminti kiekvieną. Šypsena - tai pozityvumas sklindantis iš mūsų vidaus. Tačiau tai dar ne viskas. Mes  pristatome penkias priežastis – kodėl verta šypsotis.

1. Šypsena padeda Jums jaustis pozityviai. Taip yra todėl, kadangi besišypsant mūsų smegenys išskiria daugiau dopamino, endrofino ir serotonino. Šios biologiškai aktyvios medžiagos padeda mūsų kūnui atsipalaiduoti, sulėtina širdies pulsą ir sumažina kraujo spaudimą.

2. Ernest L. Abel ir Michael L. Kruger mokslinėje studijoje teigia, kad žmonės su platesne šypsena, pasižymi ilgesne gyvenimo trukme. Nors šioje studijoje buvo tiriami tik 230 beisbolo žaidėjų, visgi buvo įrodyta, kad besišypsantys beisbolininkai gyvena dvejais metais ilgiau.

3. Šypsojimasis taip pat treniruoja mūsų smegenis. Tai reiškia, kad kuo dažniau šypsosimės, tuo geriau jausimės. Skamba tikrai paprastai, taigi nusišypsokime.

4. Ar žinojote, kad netikra šypsena taip pat padeda sumažinti stresą? Mokslininkai teigia, kad tiek natūrali, tiek dirbtinė šypsena aktyvuoja mūsų burnos raumenis. O tai skatina biologinių medžiagų išskyrimą mūsų smegenyse. Todėl net ir pačiose sunkiausiose situacijose - verta šypsotis!

5. Šypsena daro mus gražesniais! Prasilenkdami gatvėje, parduotuvėje ar koridoriuje su draugais, kolegomis ar nepažįstamaisiais dažnai nusišypsome. Šis nusišypsojimas kitiems žmonėms sukelia teigiamas emocijas ir taip jie jaučiasi įvertinti. Todėl mūsų šypsena padeda ne tik mums patiems, bet ir suteikia pozityvumo kitiems.

Šie penki faktai dar kartą įrodo kaip svarbu šypsotis ir kaip svarbu turėti gražią šypseną. Todėl nepamirškite pasirūpinti savo šypsena! Tai puikiai galite padaryti ,užsisakydami mūsų parduotuvėje dantų šepetėlių abonementą vienam, dviems, trims ar net keturiems asmenims!

Šypsokitės, būkite laimingi ir nepamirškite mus sekti  facebook  instagram